قوانین و مقررات سامانه پیام کوتاه پیام افزار

لطفا قوانین و مقررات این توافق نامه را با دقت مطالعه نمایید.همچنین هنگام استفاده از خدمات شرکت پیام افزار موافقت خود را با شرایط و قوانین اعلام شده در زیر اعلام مینمایید.علاوه بر مقررات فوق ، شرکت پیام افزار به عنوان یک وبسایت ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت مینماید.

ماده ۱: قبل از تکمیل فرم ثبتنام و سفارس ، قیمت ، امکانات و تعرفه پنل های مختلف را با دقت مطالعه نمایید.

ماده ۲: ارسال پیامک با محتوا و مضامین زیر غیرقانونی، ممنوع و خلاف قوانین استفاده می باشد:

ماده ۳: تمامی پیامک های ارسالی به دقت توسط کارشناسان پیام افزار مانیتور شده و در صورت مشاهدۀ هرگونه تخلف ، پنل کاربر به صورت دائم مسدود و هیچ وجهی عودت داده نخواهد شد.

ماده ۴: مسئولیت تمامی پیامک‌های ارسال شده توسط سامانۀ پیام افزار بر عهدۀ شخص فرستنده بوده و پیام افزار هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای پیامک ارسالی ندارد.

ماده 5: ارسال هرگونه پیامک نامتعارف، پیامک طنز و سرکاری، هرگونه توهین و فحاشی، پیامک سیاسی، مخل نظم عمومی و خلاف عرف ممنون می‌باشد و به محض مشاهده مراتب به حراست همراه اول و در صورت لزوم به پلیس فتا ارجاع داده خواهد شد.

ماده 6: ارسال پیامک در زمینۀ پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، انواع داروهای گیاهی، چاقی و لاغری، ترک اعتیاد و ... نیازمند دریافت مجوز تبلیغات مربوطه از سازمان نظام پزشکی می‌باشد.

ماده 7: ارسال هرگونه پیامک مربوط به مسابقه، قرعه‌کشی و جایزه نیازمند مجوز از مدیریت سامانۀ پیام افزار و ارائۀ تعهدنامه می‌باشد.

ماده 8: در صورت گذشت بیش از یک هفته از خرید پنل، امکان انصراف و بازگشت وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد.

راه های ارتباطی

ساعات کاری شرکت : همه روزه 8 الی 19

02175038890 09120750470 09336945040

سامانه پیامک:

5000141568

 

ایمیل:

info(at)payamafzar.com

 

 

نماد امنیت پیام افزار

logo-samandehi

شبکه های اجتماعی پیام افزار

 

http://tehranpayamak.com/images/facebook-icon.png http://tehranpayamak.com/images/instagram-icon.png

 http://tehranpayamak.com/images/channel_telegram.png